34. Fauni
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 110 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 126 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč