34. Košíkář
neurčený autor, paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 14 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 40 x 35,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč