344. Věř, bude lépe
Signováno vpravo dole A. Šíma, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 19 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč