Pod klášterem

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 46,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč