347. Kopie podle Léon Augustin Lhermitte
volně, olej na překližce.signováno a datováno vpravo dole Roux. M. 1949
Technika: olej na překližce, datace: 1949
Šířka: 52,5 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 09.06.2020 23:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč