Cesta v lese
monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 47 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč