35. Na mostku
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 21 x 17 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 16.02.2023 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč