Oči
signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1969
Šířka: 30 cm, výška: 47 cm, rámování: 72,5 x 52 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč