35. Praha, Václavské náměstí
volný list, paspartováno, vlevo dole název kresby, signováno a datováno vpravo dole
Technika: tuš, datace: 1989
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč