354. Zamilovaný pár
Nesignováno, paspartováno, na reversu razítko: Nakladatelství Karel Vačlena, Železný Brod, popisek, návrh ilustrace
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč