358. Puklina u Volovce
signováno vpravo dole a pod ochranným papírem na reversu včetně názvu obrazu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 55 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč