36. Na mostku

Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 52 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.10.2019 20:40 SELČ

Zbývá: 0d 12h 4m 56s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč