Sebevražda v pokoji
signováno v tisku, zaskleno, paspartováno, zarámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 14 cm, výška: 15 cm, rámování: 34,5 x 34,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč