363. Mořský břeh
signováno nečitelně vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 57 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč