368. Sojčí hnízdo
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč