37. Abstraktní kompozice
Technika: akryl
Šířka: 109 cm, výška: 81 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč