37. Mono lake
nečitelná signatura, signováno vlevo dole, datováno 79, na reversu přípis, původní cena 800 DM
Technika: olej na sololitu, datace: 1979
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm, rámování: 44 x 65 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč