37. Pauza na oběd
nesignováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč