37. Přístav
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 12d 13h 52m 48s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč