Vřesoviště - XL Formát
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 112 cm, výška: 68 cm, rámování: 97 x 138 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč