Pradleny
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 57,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 53 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 17:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč