38. Ohňivá koule
signováno vpravo dole, datováno? malba mírně opadaná, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 45,5 x 62,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč