Pohled na město

Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč