Zátoka
signováno dole nečitelně, zaskleno, paspartováno a rámováno
Šířka: 54,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 60,5 x 75,5 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 14.04.2024 17:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč