387. Slunečnice
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 37 cm
Konec dražby: 28.07.2019 18:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč