39. Hrad v krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 103,5 cm, výška: 67 cm, rámování: 92 x 128,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 12d 17h 31m 12s
Vyvolávací cena: 2 100 Kč