39. Zátiší s lampou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 44 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč