4. Krajina
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 17.04.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč