Plachetnice
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč