Vesničani
rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 53,5 x 43
Konec dražby: 30.01.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč