40. Pastýř krav
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 75
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 12d 13h 21m 19s
Vyvolávací cena: 3 800 Kč