Jižanská ulička
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 55,5 x 71 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč