41. Květiny u okna
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 65,5 x 77,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 12d 18h 3m 5s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč