Vesnice pod sněhem
nesignováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 58 x 69,5 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč