42. Krajina
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 69 x 87 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč