426. Tančící žena
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 43 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč