Dva stromy u jezera
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 62 cm, výška: 51 cm, rámování: 64,5 x 77
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč