43. Moře - L FORMÁT
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 89 cm, výška: 68 cm, rámování: 75 x 96 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: 1 001 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (6)
částka | příhoz |