Rybník u vesnice
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 74 cm, výška: 54 cm, rámování: 69,5 x 88 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč