43. Zátiší s květinami
vpravo dole signováno monogramem a datováno 10-37, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 48 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč