430. Portrét
nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč