Vesnice v horách
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč