44. Kamenný most

Signováno a datováno vlevo dole, původní adjustace. Pasparta mírně zašpiněná, původnízlacený rám s oděrky.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1858
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: 70 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 18:59

Dosažená cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

částkapříhoz
5 500 Kč25.9.2018 18:54:01
5 000 Kč25.9.2018 18:53:53 (limit 25.9.2018 18:52:13)
5 000 Kč25.9.2018 18:53:53
4 900 Kč25.9.2018 18:53:48 (limit 25.9.2018 18:52:13)
4 800 Kč25.9.2018 18:53:48
4 700 Kč25.9.2018 18:53:42 (limit 25.9.2018 18:52:13)
4 600 Kč25.9.2018 18:53:42
4 500 Kč25.9.2018 18:53:34 (limit 25.9.2018 18:52:13)
4 400 Kč25.9.2018 18:53:34
4 300 Kč25.9.2018 18:52:13 (limit 25.9.2018 18:52:13)
4 200 Kč25.9.2018 18:50:53
4 100 Kč25.9.2018 18:50:33
4 000 Kč25.9.2018 18:47:48
3 900 Kč25.9.2018 18:46:38
3 800 Kč25.9.2018 18:46:19