Kamenný most

Signováno a datováno vlevo dole, původní adjustace. Pasparta mírně zašpiněná, původnízlacený rám s oděrky.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1858
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: 70 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 18:59

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč