44. Kamenný most

Signováno a datováno vlevo dole, původní adjustace. Pasparta mírně zašpiněná, původnízlacený rám s oděrky.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1858
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: 70 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 18:48

Aktuální cena: 2 600 Kč

Zbývá: 3d 3h 57m 2s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 600 Kč13.9.2018 20:45:23
2 500 Kč10.9.2018 19:56:41