44. Konvolut 4ks obrazů
konvolut 4 kusů obrazů od českých výtvarníků různých rozměrů
Technika: olej na kartonu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 13:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč