Vila
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 46 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč