Konvolut 3ks krajin

signováno vlevo dole, rámováno od 19 x 19 do 24 x 32,5 cm
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 24 x 32,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč