Bitka
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tuš, datace: 1940
Šířka: 9 cm, výška: 10 cm, rámování: 29 x 23,5 cm
Konec dražby: 26.09.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč