46. Vesničan v klobouku
signatura nenalezena, reintoilováno, pozdější rám, oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 46,5 x 40,5
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 08.08.2022 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč