Jezerní motiv v západu slunce

zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč