Kupky sena
Technika: akvarel, datace: 1999
Šířka: 29,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 41,5 x 47,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč